Jubileusz 15-lecia kierowania zespołem przez Macieja Sierpińskiego

15 lat kierowania naszym Zespołem Folklorystycznym przez Macieja Sierpińskiego. Gratulujemy i dziękujemy! 
„Dzięki talentowi, determinacji i oddaniu Pana Macieja zespół od lat zachwyca publiczność, integruje pokolenia oraz z dumą promuje naszą społeczność podczas licznych wydarzeń i uroczystości na całym świecie. Jako społeczność szamotulska dołączamy się do gratulacji i życzeń, a przede wszystkim dziękujemy za wszystkie lata pracy, inspirację dla młodych artystów oraz wkład w rozwój i ochronę dziedzictwa folklorystycznego naszego regionu.” /Miasto i Gminy Szamotuły/
To był zdecydowanie dobry i ważny czas dla zespołu. Liczę na dalszą i jeszcze bardziej owocną współpracę.” /Burmistrz Miasta i Gminy Szamotuły Piotr Michalak/
„Oczywiście, że pamiętamy, cenimy i jesteśmy wdzięczni za wszelkie dobro jakie Maciej Sierpiński od 15 lat wnosi do szamotulskiej kultury. Dziękujemy kierowniku/choreografie Zespołu Folklorystycznego Szamotuły za każde działanie jednoczące pokolenia wokół wspólnego dziedzictwa. Ciąg dalszy na Gali Działacza Kultury 29.05. /Szamotulski Ośrodek Kultury/
15lat-mig
15lat-zfsz

 

rfwbs-sliderfwbs-slide